राष्ट्रिय कृषक समूह महासंघ नेपालकाे दोश्रो राष्ट्रिय महाधिबेशन २०७६ बाट नव निर्वाचित पदाधिकार

राष्ट्रिय कृषक समूह महासंघ, नेपाल 

राष्ट्रिय कार्य समिति 

क्र.स.

नाम

सम्पर्क नम्बर

पद

प्रदेश

जिल्ला 

 

१ 

नवराज बस्नेत

९७४१०४०९६० 

अध्यक्ष

बाग्मती

सिन्धुपाल्चोक 

 

२ 

यानु कुमारी गौतम

९८४२७१७०१० 

उपाध्यक्ष

प्रदेश १

झापा 

 

३ 

अमिरलाल यादव

९८१९८६३९६३ 

उपाध्यक्ष

प्रदेश २

सिरहा 

 

४ 

पंचकाजी श्रेष्ठ

९८५१२२२७७९ 

उपाध्यक्ष

बाग्मती

काठमाण्डौ 

 

५ 

चित्रनाथ पौडेल

९८४६०४४०१३ 

उपाध्यक्ष

गणडकी

कास्की 

 

६ 

मगनसिंह थापा

९८४८०२५०१४ 

उपाध्यक्ष

लुम्वीनी

बांके 

 

७ 

शशी राम आचार्य

९८४८१९०५५७ 

उपाध्यक्ष

लुम्वीनी

सुर्खेत 

 

८ 

अनिता मडै

९८४८७२१४१५ 

उपाध्यक्ष

सुदूरश्चिम

कंचनपूर 

 

९ 

रीता बस्ताकोटी

९८५५०५२३०९ 

महासचिव

बाग्मती

चितवन 

 

१० 

रामहरी शर्मा

९८४१३६१२६९ 

सचिव

बाग्मती

काठमाण्डौ 

 

११ 

गीता भुजेल

९८४४०६०१३१ 

कोषाध्यक्ष

बाग्मती

दोलखा 

 

१२ 

हितराज कार्की

९८४२९२९२९२ 

सदस्य

बाग्मती

ओखलढुङ्गा 

 

१३ 

अनिता बस्नेत

९८४१९५८७४५ 

सदस्य

बाग्मती

भक्तपूर 

 

१४ 

कमला केरुङ

९८२५९३७४२८ 

सदस्य

प्रदेश १

पांचथर 

 

१५ 

सुमीत्रा देवी चौधरी

९८०४७४९०१७ 

सदस्य

प्रदेश १

सप्तरी 

 

१६ 

निरा झा

९८४५०३६०६८ 

सदस्य

प्रदेश २

पर्सा 

 

१७ 

तारा शर्मा

९८४६०७२४२६ 

सदस्य

गण्डकी

स्यांङजा 

 

१८ 

शान्ता घिमिरे

९८४७८८३२५० 

सदस्य

लुम्वीनी

दाङ 

 

१९ 

ईन्द्रा थापा

९८१२५११५७६ 

सदस्य

कर्णाली

दैलेख 

 

२० 

सिता कुंवर

९८६८८९०१४० 

सदस्य

सुदूरश्चिम

अछाम 

 

२१ 

बलिराम शाह

९८५५०२६४१२ 

सदस्य

प्रदेश २

रौतहट 

 

२२ 

महानन्द सापकोटा

९८४५१२३४१६ 

सदस्य

बाग्मती

मकवानपूर 

 

२३ 

ध्रुव प्रसाद खनाल

९८५५०८१०६८ 

सदस्य

गणडकी

गोरखा 

 

२४ 

तेज कुमार श्रेष्ठ

९८४७४१७५६७ 

सदस्य

लुम्वीनी

पाल्पा 

 

२५ 

नविन सिंह भडेल

९८४७८४४४२१ 

सदस्य

कर्णाली

सल्यान 

 

२६ 

भरत बहादुर बोहरा

९८५८४४०४३३ 

सदस्य

सुदूरश्चिम

डोटी 

 

२७ 

रमिला नेपाली

९८४२१९२०८० 

सदस्य

प्रदेश १

तेह्रथुम 

 

२८ 

उमा वि.क.

९८०७७५१६४२ 

सदस्य

प्रदेश १

ओखलढुंङा 

 

२९ 

पार्वती सारु

९८४७१८२४२५ 

सदस्य

लुम्वीनी

अर्घाखांचि 

 

३० 

कमला कुमारी घर्ती

९८६८३६०५५८ 

सदस्य

कर्णाली

रुकुम 

 

३१ 

सुमित्रा चौधरी

९८४८५०१००२ 

सदस्य

सुदूरश्चिम

कैलाली 

 

३२ 

विनोद देवान

९८४२६३६७४३ 

सदस्य

प्रदेश १

ईलाम 

 

३३ 

चुडामणी थनेत

९८५७०२३१७३ 

सदस्य

गणडकी

नवलपूर

 

३४

कविता देवि महतो

९८०५९४६९१५

सदस्य

प्रदेश २

सिरहा

 

३५

वविता पूर्वे

९८१७६८३१३२

सदस्य

प्रदेश २

धनुषा

 

३६

जोगानन्द कलवार

९८०७२१४४५५

सदस्य

प्रदेश २

बारा

 

३७

प्रमिला के.सि.

९८४९३९९३८८

सदस्य

बाग्मती

ललिपूर

 

३८

सूर्य कुमारी कोईराला

९८४६१७०५११

सदस्य

गणडकी

तनहुं

 

३९

ईन्द्रकला गैरे

९८४७१०७६१९

सदस्य

लुम्वीनी

अर्घाखांची

 

४०

विनु राई

९८६२६६१५१८

सदस्य

प्रदेश १

ईलाम

 

४१

टंक कुमारी थापा

९८१४५१७९७२

सदस्य

लुम्वीनी

बांके

 

४२

गणेश पोखरेल

९८५२६८१०६९

सदस्य

प्रदेश १

पांचथर

 

४३

खेमराज घिमिरे

९८५८०३११४२

सदस्य

लुम्वीनी

बर्दिया

 

४४

राजराम पाण्डे

९८०३६२८४२७

सदस्य

बाग्मती

धादिङ

 

४५

नविन के.सी.

९८४७६८२७४६

सदस्य

गण्डकी

बाग्लुङ

 

लेखा समिती

गिरीराज शर्मा

९८४८७२१५९९

लेखा समिति संयोजक

सुदूरश्चिम

कंचनपूर

 

पुस्करराज प्याकुरेल

९८५१११५७८१

लेखा समिती सदस्य

बाग्मती

ललितपूर

 

लक्ष्मि भण्डारी

९८४१५९४००९

लेखा समिती सदस्य

बाग्मती

भक्तपूर

 

 

जिल्ला अध्यक्षहरुको नामावली

 

क्र.स. 

नाम 

जिल्ला 

संपर्क नं.

टेक बहादुर लाखाजु

भक्तपुर

९८४१३९७३५३

मात्रिका राई

थनकुटा

९८४२११०५४५

मेहराज अहमद बागवान

बाँके

९८४८०१८१९२

खेमराज अवस्ती

डडेलधुरा

९८६५६६४४५५

प्रदिप कुमार दनुवार

सिराहा

९८०७७७५०४३

गणेश पोखरेल

पाँचथर

९८५२६८१०६९

अमृत श्रेष्ठ

गोरखा

९८४९५११५४२

भगवती भण्डारी

धादिङ्ग

९७४१७७८५७६

बालकृष्ण वली

दोलखा

९७४४०२७२२९

१०

गिरीराज शर्मा

कन्चनपुर

९८४८७२१५९९

११

भक्ती नारायण महर्जन

काठमाण्डौ

९८४१४१९९१८

१२

उद्वब प्रसाद हुमागाँइ

काभ्रे

९८४१२६८५९१

१३

जयराम थापा

ललीतपुर

९८४९५३४०७७

१४

कमल थापा मगर

म्याग्दी

९७४७७८१६१३

१५

महानन्द सापकोटा

मकवानपुर

९८४५१२३४१६

१६

ढाकाराम गौतम

पर्वत

९८५७६२१५९९

१७

सोमेस थापा

रामेछाप

९८५४०४०१३६

१८

चुडामणी थनेत

नवलपुर

९८५७०२३१७३

१९

लाल बहादुर पन्त

तनहुँ

 

२०

दुर्गा बहादुर बाठा

रुकुम पश्चिम

९८४७८५४३११

२१

चन्द्र बहादुर तमाङ्ग

सिन्धुपाल्चोक

९८४८००३०१६

२२

युवराज भण्डारी

सिन्धुली

९८४४२४५७९५

२३

शशिराम आचार्य

सुर्खेत

९८४८१९०५५७

२४

कुशल राउत

उदयपुर

९८४२८११५७३

२५

हेम कुमार घिमिरे

ओखलढुङ्गा

९८६१०९२००२

२६

पार्वती बोहोरा

बैतडी

९८६०९१५९८१

२७

पर्बता सारु मगर

अर्घखाँची

९८४७१८२४२५

२८

हर्क वि.क. (सचिव)

बाजुरा

९८६५९०२२०६

२९

रेवन्ती बोहोरा

अछाम

९८४८६२१०२४

३०

रतन खड्का

मुगु

९७४८९१८०५५

३१

राम प्रसाद जोशी

बझाङ्ग

९८४८५८९६४६

३२

रवि साउद

दार्चुला

९८६८४६८०४५

३३

खुसलराम शर्मा

दाङ्ग

९८४७८२८२५९

३४

नवराज शाही

कैलाली

९८४८४८९०३८

३५

पुजारी प्रसाद दुवे

कपिलबस्तु

९८४७०८५९९५

३६

हरी के.सी.

कास्की

९८४६०४२०१७

३७

शिव नारायण श्रेष्ठ

खोटाङ्ग

९७४३००१५३१

३८

कुमारी श्रेष्ठ (उपाध्यक्ष)

झापा

९८०८९३८३०७

३९

खड्ग सिं वि.क.

डोटी

९६१९७१४५९९

४०

राम वृक्ष मेहेता

सुनसरी

९८०७३३८६८९

४१

लक्ष्मी प्रसाद भट्टराई

मोरङ्ग

९८४२०५२०३३

४२

दिपक कुमार ठाकुर

धनुषा

९८५४०२१९६१

४३

जोगानन्द कलवार

बारा

९८०७२१४४५५

४४

आमोद कुमार केवट

पर्सा

९८४५२६३१५२

४५

अरुना इरानी चौधरी (उपाध्यक्ष)

रौतहट

९८११३९३३९०

४६

सुखीलाल यादव

सप्तरी

९८१९७०२०९०

४७

पुरुषोत्तम तिमल्सिना

तेहृथुुम

९८५२०५३४२७

४८

मणिराम थारु

बर्दिया

९८१४५४५१९२

४९

निर विक्रम मल्ल

चितवन

९८४५०४४४८३

५०

मोतिराम अधिकारी

दैलेख

९८४४८१५६८०

५१

तेज कुमार श्रेष्ठ

पाल्पा

९८४७४१७५६७

५२

हरी कुमारी गौतम

स्याङ्जा

९८४३५१६०७७

५३

लिला बहादुर घर्ती

बाग्लुङ्

९८५७६२१३८९

५४

विष्णु प्रसाद दुलाल

इलाम

९८२४९४९४४१

५५

पूर्ण प्रसाद धिताल

जुम्ला

९८५८३२०५७०

५६

हेमन्त वली

सल्यान

९८०९५८५०७६

५७

सरोज बोगटी

कालिकोट

९८४८३०२५०५

५८

विज्ली प्रसाद यादव

महोत्तरी

९८४४०५२६०५

५९

सतेन्द्र ठाकुर

सर्लाही

९८६०२४९३८८